Szukaj w sklepie

O nas

Firma powstała w 2005 roku w Koninie i od samego początku zajmowała sie działalnością handlowo- usługową.
Nasza działalność prowadzona jest głównie w Koninie, Kole, Słupcy, Turku oraz podlegających im powiatach.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło nam na sprawdzenie wielu producentów stolarki otworowej jak i podłóg laminowanych, drewnianych a także róznych materiałów wykorzystywanych w budownictwie wykończeniowym. Dzięki temu prowadzimy sprzedaż oraz montaż najlepszych sprawdzonych i renomowanych firm znanych nie tylko w kraju ale i za jego granicami.

Jesteśmy autoryzowaną grupą montażową firmy PORTA,POL-SKONE, dzięki temu Państwa decyzja o wyborze produktów tej marki oraz ich montażu przez naszą firmę wydłuża gwarancję ze standardowo dwóch do pięciu lat.

Zaufali nam również inni producenci stolarki budowlanej, DZIADEK – specjalizujący się w produkcji drzwi drewnianych, drewniano – aluminiowych (OPANTENTOWANA NOWOŚĆ na rynku) Dowodem bardzo dobrej współpracy jest nasze wyłączne przedstawicielstwo tej firmy w Koninie oraz Kole.

Dokładamy wszelkich starań aby w ofercie naszej firmy znajdowały się produkty o ciekawym wyglądzie i zastosowaniu. Poszerzyliśmy szeroki wachlarz drzwi, okien, podłóg, parapetów, rolet, paneli o wyroby solne takie jak: płyty, puzzle, obrazy, panele, tężnie.

Świadczymy pośrednictwo kredytowe współpracując z Bankiem Credit Agricole oraz Santander Bank. Oferujemy korzystne oprocentowanie kredytowania naszych towarów oraz usług. Usługa jest mobilna na telefon.

WSPIERAMY POLSKĄ GOSPODARKĘ !!!

 

Miło, że nas odwiedziłeś!

Jeśli zainteresowaliśmy Cie swoimi produktam, skontaktuj się z nami!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze oferty

Prawa autorskie ⓒ 2024 "Okazja" Firma Wielobranżowa

Pozycjonowanie i projektowanie stron www | ACTIVATE.pl

Katalog

zamknij

Moje konto

Kontakt

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close